- HAMA

- Гнезда разположени под ъгъл от 45
- 4 гнезда: 2x заземени/2x Euro
- Със защита от деца
- GS одобрен
Материал: пластмаса
Дължина на кабела: 1,4 m
Диаметър: 1.5 mm (2)
Номинален ток: 16 A
Максимална Мощност: 3500 W
Захранващо напрежение: 230 V
Тип на кабела: H05VV-F3G1, 5
Цвят: Бял
- Гнезда разположени под ъгъл от 45
- 4 гнезда: 2x заземени/2x Euro
- Със защита от деца
- GS одобрен
Материал: пластмаса
Дължина на кабела: 1,4 m
Диаметър: 1.5 mm (2)
Номинален ток: 16 A
Максимална Мощност: 3500 W
Захранващо напрежение: 230 V
Тип на кабела: H05VV-F3G1, 5
Цвят: Бял
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой гнезда | 4 |
| ТИП | Стандартен |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Макс. мощност | 3500 W |
| Защита за деца | Да |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Превключвател | Не |
| Материал | Синтетичен материал |
| Вид контакт | шуко / евро |
| Размери | 50 x 40 x 170 |
| Брой проводници | 3 |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Други | Макс. натоварване: 3500W / 16A |
| Тегло | 0.33кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти (count) | 4 |
| Дължина на кабела (m) | 2 m |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| USB-C портове (count) | 0 |
| Максимален товар (W) | 3500 |
| Индивидуални ключове | Не |
| Стенен монтаж | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.33кг |
Разклонител HAMA, 4 гнезда, със защита от пренапрежение (121921)
Разширете възможностите си за захранване безопасно с разклонителя HAMA с 4 гнезда. Със защита от пренапрежение и 2-метров кабел, той е идеален за дома или офиса, предпазвайки устройствата ви от пренапрежения.
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение — Предпазва свързаните електронни устройства от токови удари и пренапрежения.
- 4 гнезда — Осигурява достатъчно връзки за няколко устройства едновременно.
- 2-метров кабел — Гъвкава дължина за удобно разположение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой контакти | 4 |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Превключвател | Да |
| Максимален товар | 3500 W |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Разклонител HAMA 4 гнезда (121921)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






